sample-ad

Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (Güçlüder) izcileri 27 Ocak-03 Şubat 2019 tarihlerinde Bolu Aladağlarda gerçekleştirilen Kış Mahalli İzci Kampına katıldı.

Türkiye İzcilik Federasyonu(TİF) Tarafından Bolu ili Başalan yaylasındaki TİF Tevfik Rüştü Günday Kamp ve Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen kampa kulübümüzden 12 izci ve 2 lider ile katılım sağladık. 8 gün 7 gece süren kampta izciler zorlu kış şartları altında bir haftalık eğitim ve etkinlikler ile mahalli statüsünde olan izci kampını tamamlamış oldu.

Kulübümüz izcilerinin bu sene ilk kez katıldığı Bolu Kış Kampı ile kulüp olarak ara dönem tatilinde ikinci izci kampımızı tamamlamış bulunmaktayız. Bu kampa katılarak Milli kamplara katılabilme şartlarını sağlayan izci ve liderlerimizi tebrik ediyoruz.

Bu ve benzeri şekilde belirli dönemlerde düzenlediğimiz izci kamplarımıza ilaveten kulüp binamızda haftalık izcilik faaliyetlerimiz devam etmektedir. İzcilik faaliyetlerimizi Güçlüder web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Facebook Comments

Post a comment