UFKA YOLCULUK 6 BAĞCILAR İLÇE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Bu yıl Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen Ufka Yolculuk 6. Bilgi ve Kültür Yarışması organizasyonunda Bağcılar ilçesinde dereceye girenlere ödülleri verildi.

6. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının Bağcılar sorumlusu olarak, Bağcılar’da bulunan 16 okulda yarışma sınavını gerçekleştirdik. Söz konusu sınavda kendi okullarında dereceye giren ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ödül olarak gram altın verildi. Ayrıca çekilişle 22 adet zeka oyunu da sınava giren öğrencilere verildi.

Türkiye genelinde 700 bin civarı kişinin müracaatının bulunduğu Ufka Yolculuk 6. Bilgi ve Kültür Yarışması’nın bu seneki konusu “Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü”ydü. 8 Nisan 2018 Pazar günü yapılan sınavın İstanbul ve Türkiye ödül töreni 12 Mayıs 2018 tarihinde Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Yarışmada emeği geçen tüm gönüllülerimize teşekkür eder, dereceye girenlerin başarılarının devamını dileriz.

Ufka Yolculuk 6. Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Bağcılar ilçesinde dereceye girenler listesi;

A Kategorisi;

İrem Ecrin Mira Doğan – Abdurrahman Nermin Bilimli İlkokulu
Muhammed Bilal Kaplan – Atatürk İlkokulu
Elif Azranur Sezen – Cumhuriyet İlkokulu
Yaren Ertürk – Hayreddin Karaman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yakup Efe Yakut – İstiklal İlkokulu
Beyza Nur Aktaş – İstiklal İlkokulu
Muhammed Ali Göktepe – Karacaoğlan İlkokulu
İlker Deniz – Kirazlı İlkokulu
Hanife Zehra Önver – Kirazlı İlkokulu
Hayru Nisa Akyüz – Nene Hatun İlkokulu
Mustafa Buğra Coşkun – Türk – İsveç Kardeşlik İlkokulu
Ömer Faruk Büyük – Üsküp İlkokulu
Yunus Emre Koçbıyık – Vali Cahit Bayar İlkokulu
Gizem Harmankaya – Ziya Gökalp Ortaokulu

B Kategorisi;

Yasemin Demir – Ahi Evren Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Furkan Özcan – Bağcılar Anadolu İmam Hatip Lisesi
Hamide İnci Topal – Hayreddin Karaman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Başak Bişkin – Hayreddin Karaman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Esra Nur Atmaca – Hayreddin Karaman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ahmet Hakan Çakır – Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
Salih Doğtaş – Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
Büşra Adatepe – Türk – İsveç Kardeşlik İlkokulu

Çekiliş Listesi;

Serengül Ölün – Abdurrahman Nermin Bilimli İlkokulu
Nafiye Nur Kaya – Ahi Evren Kız AİHL
Leyla Nur Yılmaz – Atatürk İlokulu
Soner Arslan – Bağcılar AİHL
Nisa Karakaş – Cumhuriyet İlkokulu
Rabia Emet, Rabianur Arduç, Aleyna Akın, Şehide Ahsen Demir – Hayreddin Karaman Kız AİHL
Emin Koçak, İrem Türk – İstiklal İlkokulu
Taha Kafa – Karacaoğlan İlkokulu
Mikail Çağlayan, İrem Su Kulta – Kirazlı İlkokulu
Songül Turan, Abdulkadir Yıldırım – Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
Hiranur Üstündağ – Nene Hatun İlkokulu
Bekir Şeker, Eray Hüyüktepe – Türk-İsveç Kardeşlik Ortaokulu
Esmanur Sofu – Üsküp İlkokulu
Enes Tuaç – Vali Cahit Bayar İlkokulu
Gökay Ergünbaş – Ziya Gökalp Ortaokulu