sample-ad

Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (Güçlüder) olarak 18-24 Ocak tarihlerinde Beykoz İzci Kampı alanında kış izci kampını gerçekleştirdik.

Server Gençlik Kulübü öncülüğünde İstanbul’daki birçok kulübün katılımı ve organizasyonu ile gerçekleştirilen kampa yaklaşık 20 izci ve liderimiz ile katılım sağladık.

Kamp 18 Ocak Cumartesi günü izcilerin kamp alanına yerleşmesiyle başladı. 7 gün 6 gece süren kamp, doğada yaşam, kış şartlarında yaşam, değerler eğitimi ve etkinlikler eşliğinde devam etti.
Kamp süresince izciler teorik bilgiler eşliğinde doğayı tanıma, yürüyüş teknikleri eğitimi, ok atışı, havalı silah atışı, hazine avı ve izci oyunlarından oluşan etkinlikler yapıldı.

Her günün sonunda kamp ateşi etkinliği ile gününü tamamlayan izciler 24 Ocak Cuma günü kamp alanından ayrılarak kampı tamamladı.

Server Gençlik ve Kulüplerimiz organizasyonu ile kış izci kampımızı hayırlısı ile tamamlanmış bulunmaktayız. Bu kampımızı sorunsuz tamamlayan izcilerimizi tebrik ediyoruz. Kampımız boyunca her türlü desteğini esirgemeyen kulüplerimize, ilgili kurumlara, kampımızı ziyarete gelen misafirlerimize, bizlere güvenip evlatlarını emanet eden velilerimize ve Server Gençlik İstanbul İzcilik birimine teşekkür ediyoruz.

 

Facebook Comments

Post a comment