sample-ad

2-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılan ‘İstanbul Gençlik Festivali’ne Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (GÜÇLÜDER) olarak Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nu temsilen katıldık.

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılan fuara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, Bilal ERDOĞAN, İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan KAYA, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Berat ALBAYRAK, Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın BAK katıldı. Spor, eğlence ve teknolojinin bir araya geldiği fuara halk tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Kulüp olarak fuarda Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘’Kafelerde Bilek Güreşi’’ projemizin 29. etkinliğini gerçekleştirdik. Fuar boyunca tanıtım standımızı ziyaret eden katılımcılar standartlara uygun bilek güreşi masasında ve resmi bilek güreşi hakemlerinin yönetiminde bilek güreşi maçları yapma imkanı buldu. Fuar boyunca bizleri ziyaret eden katılımcılara, organizasyonda emeği geçenlere ve standımızdaki görevlilerimize teşekkür ediyoruz.

Facebook Comments

Post a comment