sample-ad

Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (Güçlüder) olarak 9-11 Kasım 2018 tarihlerinde Başakşehir Şamlar İzci Kamp Alanında İzci kampını gerçekleştirdik.

Güçlüder izcilerinin katılımıyla gerçekleşen kamp 9 Kasım Cuma günü izcilerin kamp alanına yerleşmesiyle başladı. 3 gün 2 gece süren kamp izcilik eğitimi, değerler eğitimi ve etkinlikler eşliğinde devam etti.

Yaklaşık 30 izci ve liderin katıldığı izci kampı her gün sabah teftişi ardından bayrak töreni ile başlayıp eğitimlerle devam etti.  Kamp süresince izciler doğada pratik izcilik eğitimi alma imkanı buldurlar. Kampta, izcilere pratik bilgiler eşliğinde doğayı tanıma, flayfoks, tırmanma, bocce, ok atışı, havalı silah atışı ve izci oyunlarından oluşan etkinlikler yapıldı.

Her günün sonunda kamp ateşi etkinliği ile gününü tamamlayan izciler 11 Kasım Pazar günü öğleden sonra kamp alanında genel mıntıka temizliği yaparak kampı tamamladı.

Güçlüder olarak düzenlediğimiz bir hafta sonu izci kampımızı daha hayırlısı ile tamamlamış bulunmaktayız. Bu kampımız ile her hafta kulüpte yaptığımız teorik eğitimlere ilaveten izcilerimize pratik eğitimler verme imkanı bulduk.  Kampımıza emeği geçenlere, kampımızı ziyarete gelen misafirlerimize, bizlere güvenip evlatlarını emanet eden velilerimize teşekkür ediyoruz. Haftalık izcilik faaliyetlerimiz kulüp binamızda devam etmektedir. İzcilik faaliyetlerimizi Güçlüder web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Facebook Comments

Post a comment