sample-ad

Vodafone İstanbul Maratonu öncesinde, 9-11 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılan ‘Türkiye’nin En Spor Fuarı’na Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (GÜÇLÜDER) olarak Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nu temsilen katıldık.

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılan fuarın açılışını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mevlüt Uysal yaptı. Spor, eğlence ve teknolojinin bir araya geldiği fuara halk tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Kulüp olarak fuarda Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘’Kafelerde Bilek Güreşi’’ projemizin tanıtımını gerçekleştirmekle beraber fuarın 3. günü erkekler, bayanlar ve engelliler olmak üzere 3 kategoride bilek güreşi müsabakası düzenledik. Fuar boyunca tanıtım standımızı ziyaret eden katılımcılar standartlara uygun bilek güreşi masasında ve resmi bilek güreşi hakemlerinin yönetiminde bilek güreşi maçları yapma imkanı buldu. Fuar boyunca bizleri ziyaret eden katılımcılara, organizasyonda emeği geçenlere ve standımızdaki görevlilerimize teşekkür ediyoruz.

 

Facebook Comments

Post a comment