sample-ad

Server Yaşam Vakfı tarafından gerçekleştirilen “Haydi Çocuklar Camiye” projesi, yüz binlerce çocuğun katılımıyla tamamlandı.

28 Ocak Cuma günü sabah namazıyla başlayan proje, 4 Şubat Cuma günü yatsı namazıyla sona erdi. Proje kapsamında 6-13 yaş arası çocuklar, camide ya da evde kıldıkları her namaz için kendileri veya velileri tarafından otomasyona girilen puanlar sonucunda çekiliş yapıldı ve çocuklar ödüller kazandı.

“Namazını kıl, puanları topla, ödülünü al” sloganıyla yola çıkılan proje kapsamında, Türkiye genelinde 12-13 Şubat tarihlerinde düzenlenen törenlerde, dereceye giren çocuklara ödülleri takdim edildi.

Bağcılar ilçesinde projeye 1350’nin üzerinde kayıt gerçekleşti.

Güçlüder olarak 13 Şubat 2022 Pazar günü saat 9.00-10.00 arasında Bağcılar Merkez camiinde Ödül Töreni gerçekleştirerek ilçemizde çekilişle ödül kazanan 200 çocuğa ödülleri takdim edildi. Ödül programına katılım sağlayamayan çocukların hediyeleri kulüp merkezinden teslim edilemeye devam etmektedir.

İlçemizde organizasyonunu üstlendiğimiz Haydi Çocuklar Camiye projesinin gerçekleşmesinde öncelikle projeye katılım sağlayan çocuklara ve velilerimize, hediyelerin teminine katkı sunan gönüllü ve destekçilerimize, HÇC merkez ekibine, HÇC Bağcılar temsilcimiz Ahmet Yılmaz’a, emeği geçen gönüllülerimize ve ödül programımıza katılan tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.

Facebook Comments

Post a comment