sample-ad

Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (GÜÇLÜDER) ’in organizasyonunu üstlendiği İstanbul Kulüpler Arası Bilek Güreşi Yarışması 13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 08:30 da tartı işlemleri ile başladı. Saat 11:00 a kadar süren tartı işlemlerinin ardından İstiklal Marşı ve saygı duruşu sonrası müsabakalara geçilerek yarışmacı bilekler karışı karşıya geldi.
Renkli görüntülere sahne olan yarışmaya gün boyu ilgi yüksekti. 13 Spor Kulübünün katıldığı yarışmada 103 Genç Erkekler, 41 Büyük Erkekler olmak üzere 144 kişi yarıştı. Dereceye giren kulüpler arasında ;
Genç Erkekler Sağ ve Sol kolda
Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü ( GÜÇLÜDER) 154 puan ile 1.
Günaçtı Spor Kulübü 86 puan ile 2.
İstanbul Sosyal Gelişim 49 puan ile 3. oldu.

Büyük Erkekler Sağ ve Sol kolda
Günaçtı Spor Kulübü 130 puan ile 1.
Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü ( GÜÇLÜDER) 97 puan ile 2.
Murat Boyraz Spor Kulübü 51 puan ile 3. oldu.

Federasyon yetkilileri, Spor İlçe müdürleri, İl temsilcileri, İlçe işletmeler müdürü ve Milli Bilekçimiz Erkan Damar’ında eşlik ettiği yarışmada engelliler de yarışmaya katılım sağlayıp derece elde etti. Yetkililerin elinden hediyelerini alan yarışmacılar heyecan dolu anlar yaşayarak izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Gün boyu süren karşılaşma 1. lere Tablet Bilgisayar, 2.lere Eşofman, 3. lere mp4 hediye edilmesi ile son buldu.

Facebook Comments

Post a comment