sample-ad

Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (GÜÇLÜDER) olarak Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘’Kafelerde Bilek Güreşi’’ projemize, bu hafta yaptığımız üç programla devam ediyoruz.

24 Mart 2018 Cumartesi günü saat 14.00-16.00 arasında ’My Roc Cafe’de başlayan programımız, ertesi gün saat 14.00-16.00 arasında Ertuğrul Gazi Parkı’nda ve 18.00-20.00 arasında ’Yavuz Selim Parkı’nda gerçekleştirdiğimiz programımızla sona erdi.

Geçen haftaki programımızda da olduğu gibi bu hafta da yediden yetmişe herkesin ilgi gösterdiği etkinliklerimizi özellikle gençlerin merak ve hoşnutlukla karşılaması GÜÇLÜDER ailesi olarak bizi oldukça memnun etti. Bilek güreşi müsabakalarına katılanlara ilk programımızda da olduğu gibi çekilişle hediyeler verildi.

“Kafelerde Bilek Güreşi” projemiz 8 ay boyunca haftada en az bir kere olmak üzere Bağcılar ilçesinde bulunan kafe, park ve bahçelerde devam edecektir. Bir sonraki etkinliğimizin tarih ve saati önümüzdeki günlerde ayrıca duyurulacaktır. Sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden bizi takip edebilirsiniz.

 

Facebook Comments

Post a comment