sample-ad

Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (GÜÇLÜDER) olarak Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘’Kafelerde Bilek Güreşi’’ projemizin ikinci programını gerçekleştirdik.

21 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 16’da Bağcılar Seyit Çavuş Parkı’nda başlayan programımız gençlerin yoğun ilgisiyle saat 18’e kadar devam etti.

Geçen haftaki programımızda olduğu gibi bu hafta da yediden yetmişe herkesin ilgi gösterdiği etkinliğimizi özellikle gençlerin merak ve hoşnutlukla karşılaması GÜÇLÜDER ailesi olarak bizi oldukça memnun etti. Bilek güreşi müsabakalarına katılanlara ilk programımızda da olduğu gibi çekilişle hediyeler verildi.

“Kafelerde Bilek Güreşi” projemiz 8 ay boyunca haftada en az bir kere olmak üzere Bağcılar ilçesinde bulunan kafe, park ve bahçelerde devam edecektir. Bir sonraki etkinliğimizin tarih ve saati önümüzdeki günlerde ayrıca duyurulacaktır. Sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden bizi takip edebilirsiniz.

 

Facebook Comments

Post a comment