sample-ad

Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (GÜÇLÜDER) olarak  Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘’Kafelerde Bilek Güreşi’’ projemizin açılış programını gerçekleştirdik.

Programımız 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 16:00’da Coffeemania Bağcılar’da gerçekleşti. Yediden yetmişe herkesin ilgi gösterdiği etkinliğimize gençlerin teveccühü üst düzeyde olduğu açılış programı, halkımız tarafından yoğun ilgi gördü. Programa katılan isimlere çekilişle proje kapsamında hediyeler takdim edildi.

Proje koordinatörümüz Fatih Gültekin yaptığı açıklamada “Ata sporumuz bilek güreşini halkımıza tanıtıp, spor aracılığıyla milli birlik ve kardeşlik duygusunu geliştirmek amacıyla düzenlediğimiz “Kafelerde Bilek Güreşi” projemizin bugün açılışını yapmış bulunduk. Projemizin uygulaması toplam 8 ay sürecek olup hava şartları elverdiğince haftada en az bir defa olmak üzere Bağcılar ilçe sınırları içerisinde bulunan bir kafe, park veya bahçede tanıtım etkinliklerimiz devam edecektir. Etkinlikteki müsabakalar bilek güreşi hakemleri yönetiminde gerçekleşmekte olup her etkinlikte müsabakaya katılanlara çekilişle hediyeler takdim edilecektir. Haftalık etkinlik programımız internet sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edilebilir. Bu gün burada projemizin açılışına ev sahipliği yapan Coffeemania Bağcılar’a, organizasyonda emeği geçen tüm gönüllülerimize ve katılan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Projemizin gelecek haftaki uygulaması 21 Ekim 2017 cumartesi günü 16:00-18:00 saatlerinde Sancaktepe mahallesinde yer alan Bağcılar Belediyesi Seyit Çavuş parkında gerçekleştirilecektir. Projemize bütün halkımız davetlidir.

 

Facebook Comments

Post a comment