sample-ad

GÜÇLÜDER

Kafelerde Bilek Güreşi Projesi

 

 

GÜÇLÜDER – Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü’nün hazırlamış olduğu “Kafelerde Bilek Güreşi” projesi, Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-2 kapsamında uygun görülerek T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.

 

Kafelerde Bilek Güreşi projesiyle gençlerimize Ata sporumuz bilek güreşini tanıtmak,  spor aracılığı ile milli birlik ve kardeşlik duygusunu geliştirmek amaçlanmaktadır.

Her hafta Bağcılar ilçe sınırları içerisinde bulunan en az bir kafe, park veya bahçede bilek güreşi hakemleri yönetiminde bilek güreşi tanıtımı ve müsabakaları gerçekleştirilecektir. Müsabakaya katılan isimler arasından çekilişle hediyeler takdim edilecektir. Toplam 8 ay sürecek proje uygulaması final ve kapanış programı ile sonlandırılacaktır. Haftalık proje uygulama alanlarımızı web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilmektedir.

Proje açılış programımız 14 Ekim 2017 Cumartesi günü 16:00-19:00 saatleri arasında Bağcılar ilçesi, Sancaktepe mahallesi, Çarşı caddesi(Yürüyüşyolu), No:12/B adresinde yer alan Coffeemania’da gerçekleştirilecektir. Kafelerde Bilek Güreşi proje açılışımıza tüm halkımız davetlidir.

 

Saygıyla duyurulur.

Facebook Comments

Post a comment